Strona oficjalnego dystrybutora marki Samson w Polsce

C03U Pak

C03U Pak – Zestaw do nagrywania / podcastingu

Samson całkowicie zmienił sposób nagrywania audio oferując studyjne mikrofony pojemnościowe USB C01U oraz C03U – pierwsze studyjnej jakości mikrofony pojemnościowe wyposażone w interfejs USB. Zestaw C03U Recording / Podcasting zawiera wszystko, co jest niezbędne do nagrywania cyfrowego audio na komputerze PC lub Mac, z główną ideą zestawu skupioną wokół maksymalnej mobilności.

W skład zestawu do nagrywania / podcastingu C03U wchodzi niezwykle popularne oprogramowanie cyfrowej stacji roboczej Cakewalk Sonar LE, które zapewnia użytkownikowi dodatkowe możliwości oraz wszechstronność wykorzystania zestawu podczas procesu cyfrowej rejestracji materiałów audio w każdej sytuacji.

Mikrofon C03U posiada podwójną 19-milimetrową membranę zamontowaną na elemencie antywstrząsowym oraz przełączalne charakterystyki kierunkowości: wszechkierunkową, superkardioidalną oraz dwukierunkową, które pozwalają na jego użycie w bardzo różnych aplikacjach nagrywania. Całość jest znakomitym wyborem również dla tych osób, które chcą rozpocząć swą przygodę z podcastingiem, jednym z najszybciej rozwijających się trendów w cyfrowej rewolucji audio.

Oprócz mikrofonu C03U oraz oprogramowania Cakewalk w zestawie znajduje się też stołowy statyw mikrofonowy, klips mikrofonu, uchwyt antywstrząsowy oraz przewód USB, a całość jest umieszczona w wytrzymałej i jednocześnie lekkiej walizce aluminiowej. Zestaw jest przeznaczony do bardzo różnego typu zastosowań, zaczynając od imprez i prezentacji firmowych, przez zastosowania muzyczne, a kończąc na nagrywaniu podcastów w terenie.

Właściwości:

  • W zestawie z oprogramowaniem cyfrowej stacji roboczej audio Cakewalk Sonar LE
  • C03U posiada podwójną 19-milimetrową membranę zamontowaną na elemencie antywstrząsowym
  • Kardioidalna, wszechkierunkowa lub dwukierunkowa charakterystyka kierunkowości
  • Dołączony klips mikrofonu, stołowy statyw mikrofonowy MD5, uchwyt antywstrząsowy SP01 oraz przewód USB
  • Całość umieszczona w wytrzymałej i lekkiej walizce aluminiowej, co zapewnia maksymalną mobilność zestawu

 
 
Newsy | Warunki użytkowania | Partnerzy | Do ściągnięcia | Kontakt
 
© Samson Technologies Corp. 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone