Strona oficjalnego dystrybutora marki Samson w Polsce

Meteor Mic

Meteor Mic – Studyjny mikrofon USB

Przebij się!
Meteor Mic jest uniwersalnym rozwiązaniem pozwalającym na nagrywanie muzyki z użyciem komputera. Jest on doskonałym uzupełnieniem domowego studia nagrań i znakomicie sprawdzi się też we współpracy ze Skype, iChat lub programami rozpoznawania głosu. Korzystając z Meteor Mic można dokonać niesamowitych nagrań, które są nie z tego świata.

Solidność i brzmienie.

Meteor Mic posiada jedną z największych membran (25 mm) wśród dostępnych na rynku mikrofonów pojemnościowych USB. To zapewnia uzyskiwanie wysokiej jakości audio we wszystkich aplikacjach. Jego kardioidalna charakterystyka kierunkowości, wyrównana charakterystyka częstotliwościowa oraz 16-bitowa rozdzielczość z 44,1/48 kHz częstotliwością próbkowania zapewnia profesjonalne rezultaty nagrań bez względu na to, co nagrywamy.

Chromowana obudowa Meteor Mic posiada wystylizowane rozkładane nogi, które niesamowicie wyglądają po ustawieniu mikrofonu na stole. Dzięki nim możemy optymalnie ustawić mikrofon w celu dokonywania różnego typu nagrań, zarówno gitary akustycznej, wokalu czy mowy.

Kompleksową kontrolę działania i monitorowanie bez opóźnień sygnału zapewnia stereofoniczne wyjście słuchawek 1/8 cala z gałką głośności. Przełącznik wyciszenia mikrofonu umożliwia wyłączenie transmisji audio podczas konferencji video. W dolnej części obudowy został umieszczony adapter statywu mikrofonowego, dzięki któremu mikrofon Meteor może być zamontowany na statywie scenicznym lub stołowym.

Z tego względu, że nie ma potrzeby użycia dodatkowych sterowników, nagrywanie możemy rozpocząć natychmiast po wyjęciu mikrofonu z pudełka i podłączeniu go do komputera. Meteor Mic jest kompatybilny z większością komputerowych programów cyfrowych stacji roboczych audio. W zestawie z mikrofonem otrzymujemy przewód USB oraz pokrowiec ochronny.

Przenieś swą muzykę w inny wymiar.

Wokalistom, kompozytorom oraz zespołom, które chcą nagrać jam session bezpośrednio na komputerze, mikrofon Meteor zapewni wierność każdej nucie. Kardioidalna charakterystyka kierunkowości daje możliwość przechwycenia krystalicznie czystego wokalu, ale mikrofonu Meteor Mic można też użyć do bliskiego omikrofonowania instrumentu lub wzmacniacza gitarowego.

Meteor Mic w połączeniu z iPadem i GarageBand.

W odróżnieniu od innych mikrofonów USB, które wymagają huba USB z zasilaniem, Meteor Mic można bezpośrednio podłączyć do iPada przy użyciu złącza USB Apple. Jeszcze nigdy rozpoczęcie nagrywania nie było tak proste…

Tworzenie magii.

Meteor Mic zapewnia niesamowitą jakość audio w przypadku użycia go do produkcji materiałów multimedialnych i nagrań lektorskich. Jeśli dodajemy komentarz do firmowego video, a nawet filmu rodzinnego, Meteor Mic sprawi, że głos będzie niezwykle klarowny i dynamiczny. Tego mikrofonu możesz też użyć do wprowadzenia komentarzy audio w prezentacjach PowerPoint.

Preferowany w podcastingu

Wzrost popularności podcastingu sprawił, że jego autorzy znacznie podnieśli swoje wymagania w zakresie jakości audio oraz łatwości użycia sprzętu. Mikrofon Meteor Mic pomoże nam zwrócić szczególną uwagę słuchaczy i znacznie wyróżnić się w niezwykle licznym gronie podcasterów.

Meteor Mic jest wyjątkowym rozwiązaniem typu all-in-on, które pozwala na uzyskanie znakomitych nagrań przy użyciu komputera i dzięki któremu nasza praca będzie zawsze miała właściwy przekaz.

Dane techniczne:

 • Mikrofon pojemnościowy z dużą 25-milimetrową membraną przeznaczony do uzyskiwania wysokiej jakości nagrań audio
 • Kardioidalna charakterystyka kierunkowości
 • Jednolita wyrównana charakterystyka częstotliwościowa w paśmie 20 Hz – 20 kHz
 • Jakość CD, rozdzielczość 16-bitowa, 44,1/48 kHz
 • Odchylane nogi zapewniają optymalne ustawienie mikrofonu
 • Wytrzymała chromowana obudowa
 • Możliwość podłączenia bezpośrednio do każdego komputera z wejściem USB, bez konieczności użycia dodatkowych sterowników
 • Kompatybilność z większością komputerowych programów cyfrowych stacji roboczych audio
 • Stereofoniczne wyjście słuchawek 1/8 cala z możliwością monitorowania sygnałów bez ich opóźnienia
 • Kontroler głośności słuchawek z przełącznikiem wyciszenia mikrofonu
 • Dołączony przewód USB oraz pokrowiec

 

 

 
 
Newsy | Warunki użytkowania | Partnerzy | Do ściągnięcia | Kontakt
 
© Samson Technologies Corp. 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone