Strona oficjalnego dystrybutora marki Samson w Polsce

CT20 Tuner z klipsem

CT20 – Tuner z klipsem

Obiekt zazdrości
Samson CT20 Clip-On Tuner oferuje precyzyjne możliwości strojenia oraz konstrukcję pozwalającą na korzystanie z niego bez użycia rąk. Jego kompaktowa i łatwa w użyciu budowa sprawia, że strojenie gitar, basów, instrumentów strunowych, dętych drewnianych oraz blaszanych nigdy wcześniej nie było tak łatwe.

Obejrzyj film prezentujący tuner CT20:

John Petrucci z zespołu Dream Theater ze swoim CT20

Budowa z obsługą bez użycia rąk
Tuner CT20 można bezpiecznie zamocować na główce gitary lub basu, a także na wielu innych instrumentach strunowych lub dętych. Dzięki temu uzyskuje się możliwość korzystania z niego bez używania rąk. Klips jest połączony z tylną ścianą tunera za pośrednictwem podwójnego 360-stopniowego przegubu kulowego, co zapewnia możliwość ustawienia wyświetlacza pod dowolnym kątem. Tuner został wyposażony w pełni kolorowy wyświetlacz LCD, który umożliwia szybkie strojenie we wszystkich warunkach oświetleniowych. Niezależnie od tego, czy jesteśmy w dobrze oświetlonym studiu nagraniowym czy na scenie z wygaszonymi światłami, różnokolorowe wskazania na wyświetlaczu CT20 sprawiają, że wszystkie funkcje tunera są wyraźnie wskazywane i bardzo łatwe do odczytania.

Szybkie i dokładne strojenie
Mając na celu zapewnienie twoim instrumentom pełnej gotowości do użycia w każdym momencie, tuner CT20 został wyposażony w szereg rozwiązań umożliwiających szybkie i dokładne strojenie. CT20 ma bardzo szeroki zakres zmiany częstotliwości wzorcowej A=440 Hz w zakresie od 410 do 490 Hz. Wskazania strojenia są prezentowane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możemy precyzyjnie nastroić instrument. Urządzenie może pracować w trybie chromatycznym, strojenia gitary i basu, a także posiada wbudowany mikrofon, umożliwiający strojenie instrumentów akustycznych, które nie posiadają układu elektrycznego. Zastosowanie czujnika piezoelektrycznego w klipsie rozszerza możliwości strojenia przy wykorzystaniu drgań instrumentu. Model CT20 posiada też szerokie możliwości przestrajania i transpozycji, dzięki którym możemy w łatwy i różny sposób przestroić w dół cały instrument.

Energooszczędność
Tuner CT20 jest zasilany jedną baterią CR2032 (w zestawie) i posiada dwa tryby pracy, których celem jest wydłużenie żywotności baterii. Po dziesięciu sekundach braku aktywności, tuner automatycznie przechodzi w tryb oszczędności energii polegający na wygaszeniu ekranu, ale bez wyłączania zasilania tunera. Po 5 minutach braku aktywności następuje całkowite wyłączenie zasilania urządzenia.

Przemyślna i uniwersalna konstrukcja modelu Samson CT20 Clip-On Tuner sprawia, że stanowi on niezwykle użyteczne narzędzie do strojenia, które każdy muzyk będzie chciał mieć w swoim pokrowcu.

Właściwości

  • Kolorowy wyświetlacz LCD
  • Zintegrowany klips z przegubem 360° ułatwiający odczyt wskazań
  • Zakresy strojenia: chromatyczny, gitary oraz basu
  • Wbudowany mikrofon lub przetwornik piezo w klipsie zapewniający precyzyjne strojenie
  • Możliwość transpozycji wysokości dźwięków
  • Działanie w trybie rzeczywistym gwarantuje wysoką dokładność strojenia
  • Kalibracja dźwięku wzorcowego A w zakresie 410 do 490 Hz
  • Zasilanie jedną baterią CR2032 (w zestawie)
  • Funkcja automatycznego wyłączania zasilania wydłużająca żywotność baterii

 

 
 
Newsy | Warunki użytkowania | Partnerzy | Do ściągnięcia | Kontakt
 
© Samson Technologies Corp. 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone